Strefa Rekreacyjna

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

Basen  - czynny 8.00 - 21.00

Jacuzzi - czynne 8.00 - 21.00

Sauna Fińska (sucha) - czynna 16.00 - 21.00

Systematyczne korzystanie z sauny wzmacnia system odpornościowy, a także układy krążenia i oddechowy. Wysoka temperatura sprzyja oczyszczaniu organizmu z toksyn.

Strefa wellenss Strefa wellenss

Zabiegi SPA

Jesteśmy jedynym hotelem w regionie, który oferuje zabiegi SPA wykonywane na bazie ekologicznych kosmetyków. W związku z profilem Eco - Hotelu posiadamy bogatą ofertę zabiegów na bazie naturalnych środków.

Wyróżniamy się także profesjonalną obsługą i stawiamy na indywidualne podejście do Gościa - zależy nam na dokładnym poznaniu jego potrzeb. Biorąc pod uwagę dużą ilość oferowanych zabiegów chcemy, żeby usługi były idealnie dopasowane do klienta, bo zabiegi SPA poza tym, że są relaksujące muszą być również skuteczne.

Na skuteczność natomiast składa wiele czynników, o które trzeba zbadać. 

SPA Menu

Hotel Sasanka  to nie tylko miejsce wypoczynku rodzinnego i biznesowych spotkań, ale  także  miejsce   gwarantujące   relaks i odpoczynek  od codziennych trosk i dzisiejszego tempa życia.

Aby dodatkowo  wzbogacić  oferte  Państwa wypoczynku  zapraszamy  do  autoryzowanych  gabinetów  kosmetycznych Firmy  Thalgo oraz gabinetów  masaży .

Tu odnajdą Państwo coś dla ciała i dla duszy...

Zrób Prezent

Relaks to najlepsze, co możesz podarować...

SPRAWDŹ OFERTĘ

Bądź na bieżąco!
Otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, nowościach, LAST MINUTE.
Zrób Prezent
Podaruj Voucher na pobyt w hotelu lub pakiety SPA.
Czytaj więcej