Świat dziecka

Najmłodsi Goście są bardzo mile widziani w naszym hotelu, dlatego na każdym kroku chcemy zapewnić im radość. Bo co jest piękniejsze od śmiechu dziecka?

W naszym hotelu znajdą Państwo mnóstwo udogodnień dla maluchów - zapewniamy łóżeczka, krzesełka do karmienia oraz wanienki do kąpieli. Ponadto w hotelu jest sala zabaw dla dzieci, pełna zabawek i kredek, gdzie najmłodsi mogą spędzić wesołe chwile.

W wybranuch okresach, zgodnie z harmonogramem Hotelu, dla najmłodszych Gości przygotowujemy moc atrakcji – oprócz zajęć pod okiem animatora i wieczorów z bajką zapraszamy dzieci również do udziału w Akademii Małego Kucharza.

Atrakcje w hotelu i okolicy Atrakcje w hotelu i okolicy

Atrakcje w okolicy

Szklarska Poręba to kurort położony u podnóża Gór Izerskich oraz Karkonoszy.
Miasto stanowi idealną bazę wypadową do pieszych wędrówek oraz wycieczek rowerowych. Piękno okolicznej przyrody wprowadza turystów w świetny nastrój i zaskakuje na każdym kroku.

Miejscowość położona jest u stóp Szrenicy - szczytu w Karkonoszach, z którego rozciągają się malownicze widoki. W sąsiedztwie zlokalizowane są także dwa znane, karkonoskie wodospady: Wodospad Szklarki oraz Kamieńczyka.

Zimą Szklarska Poręba cieszy się szczególną popularnością wśród fanów narciarstwa alpejskiego i biegowego - bliskość wyciągów i licznych tras biegowych, o różnym stopniu trudności jest idealna zarówno dla początkujących, jak i dla osób uprawiających sporty zimowe zawodowo.

Warto także pamiętać, że Szklarska Poręba jest typowym kurortem turystycznym - miasto organizuje wiele imprez tematycznych i sportowych, w których warto wziąć udział.

 

Atrakcje w hotelu i okolicy Atrakcje w hotelu i okolicy
Bądź na bieżąco!
Otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, nowościach, LAST MINUTE.
Zrób Prezent
Podaruj Voucher na pobyt w hotelu lub pakiety SPA.
Czytaj więcej