Restauracja

  Filozofia ECO widoczna jest także w Restauracji Hotelowej - jesteśmy dumni z tego, że trafiamy w różne gusta kulinarne. Najważniejsze jednak jest to, aby wszystkie potrawy były przygotowywane na bazie naturalnych, świeżych produktów. Możemy polecić zarówno dania mięsne, rybne, sałatki, jak i wyśmienite desery oraz dania przeznaczone dla osób, prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia. Współpracujemy z dietetykiem, który pracuje nad dopasowaniem menu do różnych grup Gości – oferujemy potrawy wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe. Ponadto naszym partnerem jest firma Diet-Food i można  zakupić u nas oferowane przez firmę produkty.  

 

Restauracja czynna jest codziennie od godziny 13:00 do 22:00

 

 


Restauracja Restauracja

Retro PUB

Klimatyczny wystrój, najlepsze alkohole i niezapomniane wrażenia - to wszystko można zaleźć w RETRO Pubie Hotelu Sasanka.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertami specjalnymi - organizujemy dla Państwa Wieczory Barmańskie pod okiem wykwalifikowanych barmanów, w czasie których każdy uczestnik może samodzielnie przygotować dedykowane tematycznie drinki.

Ponadto w Pubie organizujemy imprezy okolicznościowe - imieniny, urodziny, imprezy zaręczynowe, wieczory kawalerskie i panieńskie.

Restauracja Restauracja
Bądź na bieżąco!
Otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, nowościach, LAST MINUTE.
Zrób Prezent
Podaruj Voucher na pobyt w hotelu lub pakiety SPA.
Czytaj więcej
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria
menu menu