Hotel Sasanka

Hotel Sasanka to klimatyczny, kameralny hotel położony w popularnym, górskim kurorcie - Szklarskiej Porębie. Profil hotelu jest szczególnie przyjazny rodzinom z dziećmi oraz osobom, szukającym aktywnego wypoczynku. Osoby ceniące sobie zdrowy styl życia znajdą u nas specjalną eko - ofertę, tworzoną z myślą o szeroko rozumianej filozofii Wellness.

O Hotelu O Hotelu

Do dyspozycji Gości oddajemy

62 komfortowe pokoje z łazienkami oraz strefę rekreacyjną - basen, saunę, jacuzzi. Ponadto hotel dysponuje bogatą ofertą zabiegów SPA wykonywanych na bazie naturalnych, ekologicznych kosmetyków wysokiej jakości. Także osoby marzące o relaksie znajdą u nas coś dla siebie - spokój, ciszę i piękne otoczenie górskiej przyrody

O Hotelu O Hotelu

Szklarska Poręba

Szklarska Poręba to kurort położony u podnóża Gór Izerskich oraz Karkonoszy.

Miejscowość położona jest u stóp Szrenicy - szczytu w Karkonoszach, z którego rozciągają się malownicze widoki. W sąsiedztwie zlokalizowane są także dwa znane, karkonoskie wodospady: Wodospad Szklarki oraz Kamieńczyka.

Szklarska Poręba jest idealną bazą wypadową do pieszych wędrówek oraz wycieczek rowerowych. Piękno okolicznej przyrody wprowadza turystów w świetny nastrój i zaskakuje na każdym kroku.

Zimą Szklarska Poręba cieszy się szczególną popularnością wśród fanów narciarstwa alpejskiego i biegowego - bliskość wyciągów i licznych tras biegowych, o różnym stopniu trudności jest idealna zarówno dla początkujących, jak i dla osób uprawiających sporty zimowe zawodowo.

Warto także pamiętać, że Szklarska Poręba jest typowym kurortem turystycznym - miasto organizuje wiele imprez tematycznych i sportowych, w których warto wziąć udział.

O Hotelu O Hotelu
Bądź na bieżąco!
Otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, nowościach, LAST MINUTE.
Zrób Prezent
Podaruj Voucher na pobyt w hotelu lub pakiety SPA.
Czytaj więcej