.... jak sobie nie pościelisz - u nas na pewno się wyśpisz!

Do Państwa dyspozycji oddajemy 62 wygodnie urządzone pokoje z łazienkami, zapewniające komfort w każdym wymiarze. Dużą wagę przykładamy do czystości pokoju oraz bezpieczeństwa najmłodszych Gości. Klimatyczny i przytulny wystrój pokoi sprawia, że Goście nie mają ochoty wyjeżdżać i zawsze chcą do nas wracać.

POKÓJ STANDARD

Pokój STANDARD to wygodny pokój dwuosobowy z łazienką, dostosowany do pobytu dla dwóch osób. W niektórych pokojach typu STANDARD istnieje możliwość dostawki. Klimatyczne, przytulne wnętrza i wygodny dobór mebli zapewniają wysoki komfort pobytu i sprawiają, że nie chce się wyjeżdżać.

POKÓJ STANDARD PLUS

Pokój typu STANDARD PLUS to wygodny, nowocześnie urządzony pokój z łazienką, dostosowany do pobytu dla dwóch osób. Każdy pokój STANDARD PLUS posiada balkon, gdzie można przyjemnie spędzać ciepłe, letnie wieczory.

POKÓJ PREMIUM

Pokój Premium to wygodny pokój z łazienką, przystosowany do pobytu dwóch osób dorosłych oraz dwójki dzieci do 14 roku życia. Każdy pokój posiada łoże małżeńskie oraz sofę, którą można wykorzystać jako dodatkową powierzchnię do spania. Klimatyczne, przytulne wnętrza i wygodny dobór mebli zapewniają wysoki komfort pobytu i sprawiają, że nie chce się wyjeżdżać.

POKÓJ STUDIO

Pokój typu STUDIO to wygodny, nowocześnie urządzony apartament dwupokojowy z łazienką - idealny dla rodzin z dziećmi. Każdy z pokoi typu STUDIO posiada łoże małżeńskie i dwa osobne łóżka.

POKÓJ 3 OSOBOWY

Pokój 3 osobowy to wygodny pokój z trzema łóżkami oraz łazienką, dostosowany do pobytu dla trzech osób.
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria
menu menu