RESTAURACJA

Filozofia Eco widoczna jest także w restauracji hotelowej. Jesteśmy dumni z tego, że trafiamy w różne gusta kulinarne. Nasz Szef Kuchni we współpracy z dietetykiem nieustannie doskonali nasze menu, dopasowując je do różnych grup Gości - oferujemy potrawy wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe - wyłącznie na bazie naturalnych, ekologicznych i regionalnych produktów.

Ponadto, naszym partnerem jest firma Diet Food i można u nas zakupić oferowane produkty tej marki.

 

 


RETRO PUB

Klimatyczny wystrój, najlepsze alkohole i niezapomniane wrażenia - to wszystko możesz znaleźć w RETRO Pubie - miejscu, w którym zorganizujemy dla Ciebie imprezy okolicznościowe - urodziny, zaręczny, wieczory panieńskie i kawalerskie - oraz tematyczne, m.in. warsztat barmańskie pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Nie zwlekaj - zorganizuj niezapomniany wieczór dla siebie i swoich bliskich!

CHATA GRILLOWA

Chata Grillowa, usytuowana na terenie hotelu, to idealne miejsce na organizację niezapomnianego wieczoru z autorskim menu bez względu na porę roku.

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą organizacji Biesiady Grillowej jak i usług dodatkowych, w tym oprawy muzycznej. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres rezerwacje@hotel-sasanka.pl

Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria
menu menu

Bezpieczny hotel